דגשים לבחירה נכונה של כיסא למשרד

אנו ב"קיסר" מציעים ללקוחותינו מגוון רחב של כסאות למשרד. קיימת חשיבות רבה בבחירה נכונה של כסאות למשרד וזאת למול אופי העבודה בחללים אלו, בהם מוצאים עצמם רבים עובדים בממוצע שבע שעות ביום בישיבה מול המחשב.

ישיבה דורשת מאיתנו מאמץ גופני מועט יותר. עם זאת, ישיבה מרובה גורמת ללחץ רב על גופנו ובמיוחד באזור הגב התחתון. על מנת להפחית לחצים אלו קיימת חשיבות רבה בבחירת הכיסא הנכון אשר ישמש אותנו לעבודה במשרד.

בבחירה של כיסא למשרד יש כמובן לדאוג בראש ובראשונה להתאמה של כיסא למימד הגוף של היושב עליו. כסא שמתאים לאחד יש ויהיה לא נוח ובעצם מסוכן לאחר בעל מימדים שונים. חשוב לדאוג שגובה הכיסא יהיה כרבע מגובה גופנו וזאת למול העובדה שהיחס בין גובה הרגליים לגוף שונה מאדם לאדם.

דגשים נוספים שיש לתת עליהם את הדעת בעת בחירת כיסא למשרד כוללים בין היתר: אפשרות של תפעול קל ונוח של הכיסא בעת ישיבה, כוונון של גובה הכיסא ושיפועו, בחירה בכיסא שלא יוצר לחץ בחלק האחורי של הירכיים והברכיים, כיסא בעל קצה קדמי המעוגל כלפי הרצפה, בחירה בבד נושם שאינו סופג זיעה ואינו גורם להחלקה, משענת גב המסוגלת להעניק תמיכה מרבית לגב התחתון ובעלת יכולת כוונון אופקי ואנכי, בסיס יציב בעל חמש רגליים, התאמת גלגלי הכיסא (להם מנגנון סיבובי של 360 מעלות) לסוג הרצפה או השטיח, משענות יד הניתנות לכוונון עד גובה המרפק.

למול העובדה שבמשרדים רבים קיים צוות רחב של עובדים, ישנה חשיבות רבה בבחירה של כסאות למשרד אשר תוכל להתאים לכל העובדים. אנו ב"קיסר" מציעים ללקוחותינו מגוון רחב של  כסאות למשרד וזאת בכדי שתוכלו למצוא את הכיסא המתאים ביותר לכל עובד במשרד.

ברכישת כמות רבה של כסאות למשרד אנו ב"קיסר" ממליצים לבחור במספר סוגים של כסאות אשר יוכלו לתת מענה לכל עובד במשרד ובהתאם למימדי גופו – מכיסאות שגודלם מתאים לאלו בעלי מימדי גוף צנועים ועד אלו בעלי מימדי גוף רחבים יותר. גם אז חשוב כמובן שבכל כיסא תהה יכולת כוונון תהה רחבה ומגוונת וכך יוכלו כסאות רבים במשרד לשמש כמה שיותר עובדים.

ללקוחות "קיסר" אנו מעמידים בחנות צוות רחב של עובדים אשר יוכלו לתת לכם מענה מקצועי בכל הנוגע לבחירה נכונה של כסאות למשרד תוך שימת דגש לפרטים הקטנים ביותר זאת על מנת שתוכלו ליהנות מכיסאות משרד המתאימים ביותר.